Барак і Мішель Обама стали продюсерами Netflix


Барак і Мішель Обама стали продюсерами Netflix
Фото: INSTAGRAM

 Подружжя Мішель і Барак Обама практично все роблять разом. Днями вони оголосили, що займуться виробництвом нового фільму для каналу Netflix. Виявляється, не так давно вони заснували продюсерську компанію Higher Ground Productions, яка буде займатися зйомками як художнього, так і документального контенту. Так, буквально днями вони оголосили, що викупили права на екранізацію книги Майкла Льюїса «П'ятий ризик».

За інформацією порталу Deadline, книга складається з численних інтерв'ю чиновників різних департаментів Білого дому, що розповідають про період між відходом з поста Барака Обами і початком президентського терміну Дональда Трампа. За словами Барака Обами, він зовсім не збирається користуватися службовим становищем і використовувати платформу Netflix для висловлювання невдоволення нинішнім керівництвом Сполучених штатів, в тому числі Трампом.
Відзначимо, що одним з можливих проектів майбутнього для продюсерського центру подружжя Обама називається екранізація книги самої Мішель. Раніше екс-перша леді США заявила, що її мемуари «Становлення» будуть опубліковані 13 листопада. За цю роботу жінка отримає рекордний гонорар. Мемуари Барака і Мішель Обами видавництво Penguin Random House оцінила в 60 мільйонів доларів

Джерело: ok-magazine.ru, Deadline
Сергей Задко 01 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено