Бен Аффлек і Ліндсей Шукус розлучилися


Бен Аффлек і Ліндсей Шукус розлучилися

 Папарацці кілька разів вдавалося сфотографувати актора в компанії моделі Playboy Шони Секстон. При цьому жодних повідомлень про те, що Аффлек розлучився з продюсером шоу "Суботнім вечором в прямому ефірі" Ліндсей Шукус, не надходило. Чи не надходило до сьогоднішнього дня.

Як стало відомо західній пресі, Аффлек і Шукус розлучилися після року стосунків. Джерело з оточення тепер уже екс-пари стверджує, що кожен з них зробив вибір на користь сім'ї: Бен проводив багато часу зі своїми дітьми (12-річної Вайолет, дев'ятирічної Серафіна і шестирічним Семюелем) в Лос-Анджелесі, а Ліндсей присвячувала себе синові в Нью-Йорку.
"Їх зустріч не була випадковою. Бен і Ліндсей намагалися зберігати свої відносини на відстані. Їм здавалося, що у них виходить, але життя в постійній розлуці виявилася не їх варіантом. Вони розійшлися друзями."
І хоча самі знаменитості поки ніяк не прокоментували свій розрив, їх вчинки говорять самі за себе: Аффлек не приховує, що веселиться разом з 22-річною Секстон, а Шукус після появи в мережі перших фото актора і моделі видалила свій аккаунт в Instagram.
Тегі: бен аффлек
Сергей Задко 22 серпня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено