Бен Аффлек і Шона Секстон намагаються зблизитися


Бен Аффлек і Шона Секстон намагаються зблизитися
Фото: Gettyimages.ru

 Після повернення з реабілітаційного центру, куди 46-річного Бена Аффлека відправила колишня дружина Дженніфер Гарнер, актор продовжує крутити роман зі своєю новою пасією - 22-річною моделлю журналу Playboy Шоною Секстон. Нещодавно стали відомі нові деталі їхніх стосунків.

"Бен і Шона зустрілися десь близько місяця тому. Зараз вони тільки починають пізнавати один одного," - повідомив журналу People джерело, що побажало залишитися анонімним.
Цікаво, що всього тиждень тому машину Секстон бачили неподалік від будинку Аффлека. По всій видимості, непростий період в житті актора тільки зміцнив їх стосунки з моделлю.
Шона не відвернулася від Бена, навпаки, підтримала його в прагненні почати тверезе життя. Це зовсім не дивно, адже свого часу у Секстон були схожі проблеми: поліцейські двічі заарештовували її за вживання алкоголю в неповнолітньому віці.
Відомо, що зараз Аффлек продовжує лікуватися і за межами клініки. Додому до Бена постійно навідуються психотерапевти та інші фахівці. Крім того, Бен активно займається спортом з особистим тренером.
Тегі: бен аффлек, дженнифер гарнер
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 12 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено