Бен Аффлек відповів на звинувачення в домаганнях


Бен Аффлек відповів на звинувачення в домаганнях

Днями Бен Аффлек з'явився в ефірі популярного вечірнього шоу Стівена Кольбера. Користуючись нагодою, телеведучий вирішив поставити актору кілька питань про гучні голлівудських скандали з домаганнями. Зокрема, у Бена запитали, що він думає про дії Харві Вайнштейна, і як реагує на звинувачення в свою адресу.

«З приводу того випадку, коли мене звинувачувала жінка в тому, що я чіпав її груди: я цього не пам'ятаю, але я щиро вибачився за це. Я, звичайно, не думаю, що вона могла збрехати, - сказав Бен. - Ми повинні бути відповідальними за свої дії і мислити так: "Якщо я коли-небудь був частиною проблеми, я хочу змінитися. Я хочу взяти участь у вирішенні цієї проблеми, а не ухилятися від цих незручних або дивних зустрічей, які ми могли б мати місце ».
Нагадаємо, що після скандалу, що розгорівся з Харві Вайнштейн Бен Аффлек вирішив убезпечити себе і заздалегідь вибачився перед скривдженою ним актрисою. Актор публічно попросив вибачення у актриси Хіларі Бертон за випадок, що стався в далекому 2003 році. До такого кроку актора підштовхнула сама Бертон, яка повідомила, що не забула про той неприємний інцидент, а також її шанувальники.
Тегі: бен аффлек
Сергей Задко 20 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено