Бен Аффлек підтвердив намір позбутися від Бетмена


Бен Аффлек підтвердив намір позбутися від Бетмена
Бен Аффлек дійсно "подумує" про те, щоб відмовитися від ролі Бетмена в сольному проекті, присвяченому вартовому Готема. Про це сам актор розповів в інтерв'ю виданню USA Today. "Неможливо займатися цим вічно, тому я намагаюся придумати витончений і цікавий спосіб залишити цей проект", - сказав він.
Ця заява різко контрастує з тим, що Аффлек зробив під час фестивалю Comic con 2017 Сан-Дієго. Тоді актор стверджував, що "Бетмен - один з кращих персонажів коміксів", і він, Аффлек "з великим ентузіазмом чекаємо можливості зіграти цього супергероя в фільмі Метта Рівза".
Нагадаємо, що в серпні 2017 року Кейсі Аффлек в одному з інтерв'ю раптово заявив, що його брат, найімовірніше, не буде зніматися в сольному фільмі про Бетмена. Пізніше представники актора уточнили, що "він не володіє всією повнотою інформації, щоб робити подібні анонси".
Чутки про те, що Бен Аффлек не зніматиметься у фільмі про Бетмена стали поширюватися відразу після того, як він відмовився від режисерського поста, і стало відомо, що студія і новий режисер проігнорують підготовлений ним варіант сценарію. Сумніватися в готовності Аффлека зіграти Бетмена змушували і персональні проблеми актора, зокрема, його боротьба з алкогольною залежністю.
Тегі: бен аффлек
Сергей Задко 16 листопада 2017


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено