Бен Аффлек повернувся додому з реабілітаційного центру


Бен Аффлек повернувся додому з реабілітаційного центру
Фото: SplashNews, Gettyimages.ru

 5 вересня папараці підловили 46-річного Бена Аффлека який прогулювався біля свого будинку в Лос-Анджелесі. Актор напередодні повернувся з реабілітаційного центру, куди його настійно просила звернутися колишня дружина Дженніфер Гарнер. На свіжих кадрах він був одягнений в шорти, футболку і спортивну кофту на блискавці, при цьому виглядав Аффлек досить втомленим і неохайним.

Бен Аффлек
Інсайдери розповіли журналістам MailOnline, що Бен все ще продовжує лікуватися - до нього додому регулярно приїжджають терапевти і фахівці, а якщо знадобиться, він повернеться в клініку на якийсь час. Треба відзначити, що реабілітаційний центр вважається одним з кращих в Америці, там є і величезний тренажерний зал, і відкриті басейни, і прогулянкові доріжки. Але судячи з усього, Аффлек все-таки вважає за краще займатися спортом в своєму власному особняку.
Цікаво, що в цей же день біля будинку Аффлека помітили синій автомобіль, який належать Шоні Секстон. Незрозуміло, чи очікувала модель Playboy зустрічі з Беном або просто проїжджала повз.
В цей час його колишня дружина Дженніфер Гарнер перебувала в Нью-Йорку.
Тегі: бен аффлек, дженнифер гарнер
Сергей Задко 06 вересня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено