Бена Аффлека зняли в церкві разом з Дженніфер Гарнер


 З моменту повернення 46-річного Бена Аффлека з реабілітаційного центру по лікуванню алкогольної залежності пройшов місяць, і актор поступово приходить до тями. Вільний від терапії час Бен проводить не тільки з новою дівчиною, а й з 46-річною екс-дружиною Дженніфер Гарнер і їх трьома дітьми - 13-річною Вайолет, дев'ятирічної Серафіною і шестирічним Самуелем.

Сім'я в повному складі влаштувала традиційний недільний похід в Об'єднану методистську церкву в Лос-Анджелесі. В об'єктиви папараці на виході з церкви потрапили тільки Бен, Дженніфер і Самуель - разом вони здавалися задоволеними і щасливими.
Бен, який до цих пір посилено займається з психотерапевтами і періодично відвідує клініку, виглядав досить свіжо і був одягнений в білу футболку, джинси і темно-зелений бомбер.
Джен ж для відвідування церкви вибрала стиль total black: на ній був чорний джемпер, штани і туфлі-човники в тон.
Бен Аффлек и Дженнифер Гарнер с сыном
До слова, минулого тижня в західних ЗМІ з'явилася нова інформація про самопочуття Аффлека.
"Зараз Бен абсолютно тверезий і найближчим часом планує закінчити лікування. Він має намір повернутися до роботи, а також переконаний, що вже достатньо сильний, щоб жити вдома," - повідомив інсайдер одному з видань.
По всій видимості, фанатам залишилося недовго чекати повернення Аффлека в кіно. Відомо, що на минулому тижні актор був помічений на переговорах в студії Warner Bros.
Тегі: бен аффлек
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 30 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено