Бенедикт Камбербетч хоче спробувати режисуру


Бенедикт Камбербетч хоче спробувати режисуру

 Британський актор Бенедикт Камбербетч, який виконав головну роль в гучному серіалі "Патрік Мелроуз", розповів, що хотів спробувати себе і в ролі режисера. Про це він розповів в інтерв'ю своїй колезі і співвітчизниці Клер Фой в рамках проекту журналу Variety під назвою Actors on Actors.

За словами актора, за весь час роботи перед камерою йому захотілося зануритися в його суть і зняти якийсь фільм без своєї участі. Розуміючи всю складність цього ремесла, він хотів би почати з чогось невеликого, що б могло згодитися в якості проби пера. Камбербетч також повідомив, що волів би на час зосередитися на грі в театрі.
Крім того, Камбербетч докладно розповів про роботу над екранізацією п'яти новел Едварда Сент-Обіна про Патріка Мелроуза. У міні-серіалі 41-річний актор не тільки зіграв головного героя, але і взяв участь в ролі продюсера, і останнє амплуа йому дуже сподобалося.
Окремою темою, однаково хвилюючою як Клер Фой, так і її співрозмовника, стало співвідношення між публічним і приватним в житті людей, в силу роботи вимушених бути частиною світського життя. І якщо це вдається якимось чином унормувати, обмежуючись обов'язковими заходами, то уникнути впливу всюдисущих цифрових технологій і гаджетів куди складніше.
Актор поскаржився на загальну манію робити Селфі, яка стає в сучасному світі чимось на зразок "віртуального рукостискання".
Тегі: бенедикт камбербэтч
Сергей Задко 08 червня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено