Бенедикт Камбербетч перетворився в поганця


Бенедикт Камбербетч перетворився в поганця

Бенедикт Камбербетч дав інтерв'ю фронтмену Radiohead, яке було опубліковано в журналі Interview. Мало того, що під час бесіди актор розповів про деякі несподіваних моменти своєї біографії, він примудрився здивувати читачів і своїм образом, обраним для фотосесії.

Бенедикт найчастіше грає високоінтелектуальних персонажів з непростим характером, а образ поганця йому не властивий. Але, як виявилося, він і в такому амплуа виглядає дуже органічно.
Зірки фільму «Доктор Стрендж» зізнався, що іноді він буквально плаче в туалеті, репетируючи нову роль. І, до речі, працювати він вважає за краще не вдома, щоб не лякати близьких:
«Я намагаюся не робити цього в будинку, тому що дітей може турбувати дивна поведінку тата. Мені важливо мати можливість залишатися наодинці з самим собою в якомусь замкнутому просторі. Але я все ж намагаюся розділяти роботу і звичайне життя, інакше це могло б зашкодити людям, які мене люблять. Я не шукаю зв'язок між моїм персонажем і реальним життям, інакше це може вийти з-під контролю. Коли я переступаю поріг будинку, забуваю про ролях і живу звичайним життям »
Також актор розповів і про те, що час від часу любить писати, причому робить це французькою мовою! Прочитати написане Камбербетчем фанатам не вдасться - публікувати свої записи він не збирається.
Тегі: бенедикт камбербэтч
Сергей Задко 03 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено