Бенедикт Камбербетч стане батьком втретє


Бенедикт Камбербетч стане батьком втретє
Фото: Getty

 Бенедикт Камбербетч і Софі Хантер ведуть закритий спосіб життя, проте про важливі події - весілля і обидві вагітності Софі - вони повідомляли публіці особисто. На цей раз, схоже, вони вирішили не афішувати подробиці своїх стосунків, проте вагітність Софі вже неможливо приховувати.

Подружжя відвідало 75-й Венеціанський кінофестиваль, але не вийшло на червону доріжку, вважаючи за краще залишитися непоміченими. Однак фанатські пабліки опублікували кілька відео, на яких помітно, що у Софі, що вийшла у вільній червоній сукні в підлогу, кругленький живіт!
Шанувальники пари прийшли в захват і побажали, щоб на цей раз з'явилася на світ «камбербатчік-дівчинка», однак радіти поки рано. Деякі відзначили, що, як їм здається, вони вже бачили Софі в цьому червоному платті, і саме під час вагітності. Крім того, Бенедикт не представляє ніяких фільмів на кінофестивалі, так що, по суті, робити йому там нічого. Чи дійсно актори прибули в Італію, стане відомо пізніше, під час прем'єр і виходів на доріжку.
Нагадаємо, що про роман акторів стало відомо не відразу, і тільки завдяки фотографіям папараці. Романтичне весілля відбулася три роки тому саме в День Святого Валентина. На даний момент пара виховує двох синів - трирічного Крістофера і однорічного Хела. Малюків ніхто не бачив - батьки старанно ховають їх від преси.
Тегі: бенедикт камбербэтч
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 01 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено