Беррі зізналася, що жила в притулку для бездомних


Беррі зізналася, що жила в притулку для бездомних
50-річна актриса Холлі Беррі здивувала несподіваним визнанням. Холлі, яка виховує сина Масео і дочку Налу, розповіла, що в молодості їй довелося пожити в притулку для бездомних.
Дорога до слави актриси була довгою і непростою. Як розповіла Холлі, свою кар'єру вона розпочала в модельному бізнесі в Чикаго. Її справи йшли начебто непогано, і вона вирішила, що цілком може собі дозволити у вільний час брати уроки акторської майстерності. Пізніше Беррі перебралася до Нью-Йорка, де виявилася зовсім одна - майже без грошей і зв'язків. Роботу моделі вона знайти не змогла, і коли вичерпалися її скромні заощадження, вона практично почала голодувати. Холлі спробувала було звернутися до матері.
"Я зателефонувала їй і попросила вислати мені грошей, але вона мені відмовила. Я після цього цілий рік з нею не розмовляла. А тепер я їй за це дуже вдячна, адже насправді вона вказала мені єдино вірний шлях. Мама сказала мені тоді, що якщо це дійсно моє покликання, то я впораюся сама. І порадила мені не вередувати і знайти будь-яку роботу, яка допоможе мені прогодуватися, поки я не зумію пробитися в акторки. Я тоді саме так і вчинила: стала офіціанткою, після цього попрацювала за стійкою бару... А потім мене затвердили на роль в серіалі Living Dolls", - розповіла Беррі.
Тегі: холли берри
Сергей Задко 13 серпня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено