Беррі зізналася, що втратила дочку в магазині


Беррі зізналася, що втратила дочку в магазині
Холлі Беррі поділилася своїм найстрашнішим, як вона стверджує, спогадом. Цю історію актрисі нагадала її остання роль - матері, готової на все, щоб повернути втраченого їй сина - в новому трилері "Викрадення". Холлі досі не може згадувати без жаху той день, коли пропала її власна дочка налу від колишнього бойфренда Беррі - Габріеля Обрі.
Як розповіла Холлі, Нала, якій зараз вже 9 років, була тоді набагато менше. В той день актриса відправилася в торговий центр на шопінг. І поки Беррі розглядала наряд, Нала, яка весь час була поруч, раптом зникла. Холлі в паніці металася по магазину, але дівчинки ніде не було. "У моїй голові промайнула думка, що я більше не побачу її ніколи... Це був просто тваринний жах! Я почав кричати: "Терміново закрийте всі двері. Нікого не випускайте звідси!" На щастя, через якийсь час Нала знайшлася. Вона, як виявилося, вирішила пограти і сховалася за одягом".
Що ж стосується фільму, навіяних Холлі болісні спогади, то під час його зйомок, Беррі пощастило познайомитися з талановитим юним актором Сейдж Корреа, який грав її сина. Хлопчик так прив'язався до Холлі, що після закінчення роботи, він подарував їй саморобну листівку, на якій написав "Найкращій матусі". До того ж, Сейдж подружився зі справжньою дочкою актриси - Налою.
Тегі: холли берри
Сергей Задко 03 серпня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено