Біллі Боб Торнтон розповів, чому розлучився з Джолі


Біллі Боб Торнтон розповів, чому розлучився з Джолі

 62-річний актор Біллі Боб Торнтон в недавньому інтерв'ю торкнувся теми свого шлюбу з Анджеліною Джолі. Незважаючи на те що вони розлучилися ще в 2003 році, актори підтримують спілкування досі.

"Я згадую про цей період, як про прекрасну пору. Енджі і зараз є моїм другом", - говорить Торнтон.
"Якщо це був прекрасний час, тоді чому ваш шлюб розпався?" - запитав журналіст.
"У нас був дуже різний стиль життя. Вона завжди була відкрита світу, а я, навпаки, страждав агорафобією", - відповів актор, засміявшись.
Також актор поставив під сумнів багато речей, які писали про їхні стосунки в пресі. Наприклад, намиста з бульбашками крові один одного, зроблені парою в якості подарунка. Для подружжя це був скоріше милий жест, але ЗМІ перекрутили цей факт і представили так, ніби замість краплі крові там було ціле відро.
Нагадаємо, Біллі Боб Торнтон і Анджеліна Джолі познайомилися на знімальному майданчику фільму "Керуючи польотом" в 2000 році. У травні того ж року вони уклали шлюб. Актриса стала четвертою за рахунком дружиною Торнтона і була на 20 років молодша за свого чоловіка. Після розлучення екс-подружжю довелося видаляти татуювання з іменами одне одного, які вони зробили за час своїх відносин.
На даний момент Анджеліна Джолі переживає важкий розлучення з Бредом Піттом. Основна проблема полягає в опіці над шістьма дітьми, про деталі якої зірки ніяк не можуть домовитися. Саме тому добрі слова з вуст колишнього чоловіка можуть стати гарною підтримкою для актриси.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 13 червня 2018


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено