last-night-in-soho

Біограф розповів про останні дні життя Робіна Уїльямса


Біограф розповів про останні дні життя Робіна Уїльямса

 Трагічна смерть Робіна Уїльямса в 2014 році стала шоком для шанувальників по всьому світу. Біограф Дейв Іцкофф відтворив останні дні життя кумира у своїй новій книзі "Робін".

Іцкофф зібрав спогади тих, хто став свідком страждань коміка, який мучився від невиліковного розладу мозку. Лауреат премії "Оскар" день за днем ​​втрачав впевненість, плакав. А одного разу, під час зйомок "Ніч в музеї: секрет гробниці", Вільямс не зміг згадати слова.
"Він ридав на моїх руках в кінці кожного дня. Це було жахливо. Я сказала його людям:" Я простий візажист. У мене немає можливості розібратися з тим, що з ним відбувається ". А Робін все плакав:" Я не можу, Чері. Я більше не знаю як. Я не знаю, як бути смішним "", - розповідає візажист Чері Міннс в книзі Іцкоффа.
Причина погіршення самопочуття Робіна полягала в нейрогенератівной хвороби.
Перші симптоми з'явилися після виходу фільму "Король-рибалка", за роль в якому Робін отримав "Оскара". Він почав скаржитися на безліч симптомів: розлад шлунка, безсоння, втрату нюху, печію і тремор в лівій руці, який спочатку пов'язували з травмою плеча.
Актор стрімко втрачав вагу, а голос його ставав тихим. Продюсери і колеги не могли не помітити змін - Вільямсу постійно здавалося, що всі навколо готові його обікрасти. У 2013 році на знімальному майданчику фільму "Ніч в музеї" актор переніс сильну панічну атаку. Вільямсу був призначений курс психотропних ліків. А 28 травня 2014 року у нього діагностували хворобу Паркінсона, дегенеративний розлад, яке погіршує роботу мозку.
Робін прийняв свій діагноз дуже близько до серця, ділячись їм тільки зі своїми дітьми, членами сім'ї та близькими. "Я ніколи не чув, щоб він так боявся. Це був найсміливіший комік, якого я коли-небудь зустрічав, найсміливіший артист, якого я коли-небудь знав. Але на той момент переді мною був просто переляканий чоловік", - згадує близький друг актора Біллі Крістал.
"Для Робіна його стан" стало усвідомленням того, що самий його найстрашніший кошмар раптом став реальністю ", - пише Іцкофф.
Робін Вільямс був знайдений повішеним у своїй спальні в серпні 2014 року.
Тегі: робин уильямс
Сергей Задко 04 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено