last-night-in-soho

Блейк Лайвлі декорує будинки


Блейк Лайвлі  декорує будинки

 Нещодавно Блейк Лайвлі зізналася, що вона власноруч займається дизайном інтер'єрів для будинків своїх друзів, причому робить це абсолютно безкоштовно. За словами актриси, це допомагає їй впоратися з безсонням.

"Я просто люблю дизайн, моду і будь-якого роду креативність. А ще у мене величезне его і все хочеться тримати під контролем", - недавно жартувала в інтерв'ю Блейк Лайвлі. Актриса, яка раніше вела lifestyle-блог Preserve, після його закриття не втрачає часу дарма і в перервах між зйомками дає волю творчим поривам у всіх можливих сферах життя. Так, за признанням Блейк, вона часто сама вибирає собі вбрання для червоної доріжки, а також любить допомагати друзям з зачіскою, макіяжем і вибором образу для виходу в світ. А тепер - як зізналася вчора сама актриса - вона зайнялася ще й дизайном інтер'єрів.
"Я декорую будинок друзів даром. З усіх несподіваних рішень, які я коли-небудь брала, це приносить мені найбільше радості. Дякую моїм дочкам за те, що вони, самі того не знаючи," віддали " мені свої старі сукні в якості прикладів для матеріалу декорування. Спасибі меблевому магазину dmitryco за зразки меблювання. Спасибі моїй ванній за плитку, яка залишилася після ремонту, яку я також можу використовувати в якості натхнення. і спасибі моїй матері, від якої я успадкувала розлад сну, і можу тепер не спати всю ніч, займаючись цим. "
Такими словами актриса супроводила своє останнє фото в Instagram, на якому видно обрізи з тканиною, мудборди і зразки майбутніх прикладів для натхнення.
За облаштування чийого будинку взялася Блейк, вона поки не говорить. Актриса в хороших відносинах з Джулією Робертс, Емілі Блант, Анною Кендрік, співачкою Флоренс Уелч. Можливо, незабаром хтось із них стане володарем інтер'єру «від Блейк», яка напевно вже облаштувала власний будинок в Лос-Анджелесі, де вона живе разом з чоловіком Райаном Рейнольдсом і двома дочками.
"З акторською професією все куди складніше - ти знімаєшся в кіно і бачиш фінальний результат тільки чере пару років, - недавно прокоментувала Блейк своє захоплення дизайном, - а тут я часто можу досить швидко сказати: "Я зробила цю роботу, вона закінчена".
Мабуть, навіть якщо коли-небудь Лайвлі покине Голлівуд, проблеми з вибором іншої професії у неї не виникне.
Тегі: блейк лайвли
Сергей Задко 28 квітня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено