Блейк Лайвлі отримала серйозну травму на зйомках


Блейк Лайвлі отримала серйозну травму на зйомках

Блейк Лайвлі грає головну роль у фільмі The Rhythm Section, виробництво якого було несподівано зупинено. Справа в тому, що актриса отримала на знімальному майданчику травму руки. Поки точну дату відновлення роботи не називають. Представник фільму лише підтвердив інформацію:

"Компанії Paramount і Global Road, а також продюсери Майкл Дж. Вілсон і Барбара Брокколі повідомляють, що зйомки фільму The Rhythm Section тимчасово припинені. Під час роботи на майданчику Блейк Лайвлі серйозно пошкодила руку, і їй потрібен час на відновлення. Ми постараємося зробити все, щоб повернутися в графік якомога швидше."
Нагадаємо, що зйомки фільму The Rhythm Section в даний час проходять в Дубліні. Картина стала адаптацією першого роману з серії книг Марка Бернелл про пригоди Стефані Патрік. Головна героїня фільму впала в глибоку депресію після того, як її близькі загинули в авіакатастрофі. Тепер вона готова покласти життя на те, щоб з'ясувати, хто винен у смерті її близьких.
Крім Блейк у фільмі з'явиться і Джуд Лоу, але про його ролі поки немає додаткової інформації. Попередньо дата релізу картини The Rhythm Section призначена на 22 лютого 2019 року.
Тегі: блейк лайвли
Сергей Задко 05 грудня 2017
Like

Ім’я:
18 вересня 2020
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено