"Хворі люди" розпустили чутку про смерть Едді Мерфі


Едді Мерфі помилково оголосили загиблим.
Популярного голлівудського актора і коміка Едді Мерфі оголосили жертвою нещасного випадку сноубордингу. Ресурс Global Associated News оголосив актора загиблим після нещасного випадок у Швейцарії на курорті Церматт. Слух встиг швидко розлетітися по багатьом західним ЗМІ.
Але плітка була зупинена після того, як брат Едді, Чарлі Мерфі, написав у своєму Twitter:
- Мій брат перебуває в доброму здоров'ї. А ті, хто розпускають такі чутки просто хворі люди.
Однак після цього видання швидко змінило інформацію на своєму сайті, написавши, що Едді Мерфі просто потрапив в нещасний випадок під час катання на сноуборді. Але міг би й загинути.
За версією Global Associated News Едді Мерфі став не першим загиблим: на рахунку видання вже є актор Джим Керрі, про який вийшла аналогічна новина, але в березні минулого року. За інформацією сайту, Керрі також став жертвою нещасного випадку. Також жертвою невдалого видання стали Том Хенкс i Джефф Голдблум - вони, як повідомляв сайт, загинули, зірвавшись зі скелі в Новій Зеландії.
Як виявилося, сайт дозволяє користувачам вставляти в шаблонні статті імена зірок, тому так багато історій, однакових за змістом, але з різними іменами. Під новиною про смерть Едді Мерфі редактори сайту приписали, що «Історія неправдива на всі 100%. Сайт створено для суто розважальних і художніх цілей».

Цікаво, скільки зірок повинен поховати Global Associated News для розваги вдячної і легковірної публіки?  

Катя Зиновьева 06 лютого 2012Ім’я:
20 січня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено