Обитель зла

Бред Пітт здобув першу перемогу в боротьбі за дітей


Бред Пітт здобув першу перемогу в боротьбі за дітей

 Нещодавно джерела повідомляли, що судовий розгляд справи  Анджеліни Джолі і Бреда Пітта з питання опіки над дітьми добігає кінця. І ось днями суд виніс перший вердикт, після якого Бред може святкувати свою першу перемогу.

Бред Пітт щасливий. Джолі дозволила йому провести кілька днів з дітьми. Про це повідомив австралійському виданню NW один з приятелів Бреда.
Останнім часом Анджеліна Джолі почала всюди з'являтися в супроводі дітей. Тим часом, з тих пір, як Бред Пітт в останній раз з'являвся зі своїми дітьми, пройшло вже майже 15 місяців.
Тепер актор може забирати дітей на тривалий час, а не тільки проводити з ними пару годин. Близький друг зірки повідомив, що Бред збирається відвезти дітей на кілька днів кудись відпочити вже цієї весни.
Після того, як у вересні 2016- го стало відомо про розлучення Пітта і Джолі, йому було заборонено спілкуватися зі своїми дітьми без присутності психолога.
Судячи з усього, Анджеліні Джолі не вдасться домогтися одноосібної опіки над дітьми, про яку вона мріяла. Крім того, Пітт робить все, що в його силах, щоб виграти цю справу. Бред пройшов курс лікування від алкоголізму, і вже більше року веде тверезий спосіб життя
Тегі: Анджелина Джоли, Бред Питт
Сергей Задко 03 лютого 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено