Бред Пітт відмовився від особистого життя заради батькі


Бред Пітт відмовився від особистого життя заради батькі
Фото: AP

 Бред Пітт намагається приділяти своїм дітям якомога більше уваги. Зараз вони знаходяться в будинку актора в Лос-Фелиз, Каліфорнія, і чудово проводять час «займаючись Скейтінг і радіючи». Джерело ET повідомив, що Пітт відчуває «неймовірне полегшення» від того, що його відносини з дітьми нарешті налагоджуються і знаходять колишню легкість:

"Він цілий рік навчався вести здоровий спосіб життя і зараз почуває себе краще, ніж будь-коли. Він більш ніж готовий взяти на себе відповідальність за дітей. Він сумував без їх постійної присутності, і те, що вони провели з ним День батька, для нього було просто щастям. "
Нагадаємо, що Анджеліна Джолі подала на розлучення з Бредом Піттом у вересні 2016 року, після чого з'їхала з сімейного будинку разом з дітьми і довгий час не дозволяла чоловікові бачитися з ними. Розгляд тривав близько року, і тільки в минулому місяці Пітт і Джолі прийшли до нової угоди, яка дозволила батькові відновити батьківські права в повній мірі.
«Час батька» в липні становить півтора тижні з 21 по 29 липня. Після цього Пітт повинен буде відправити дітей до їх матері в Лондон, де вона зайнята на зйомках другої частини «Малефісент». Поки діти знаходяться з батьком, Анджеліна може дзвонити їм тільки раз в день.
Раніше джерело, близьке до Бреду Пітту, розповів, що той вважає за краще присвячувати час батьківським справах, а не налагодженню особистого життя:
"Бред зустрічався з жінками, коли міг собі це дозволити. Але зараз він фокусується на сім'ї, тому взяв перерву в особистому життя. Діти для нього важливіше за все, і він мріє налагодити відносини з Анджеліною. Поки що вони навіть не можуть перебувати довго в одній кімнаті. "
Тегі: брэд питт, анджелина джоли
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 25 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено