Бред Пітт заперечує роман з Шарліз Терон


Бред Пітт заперечує роман з Шарліз Терон
Фото: Getty
Бред Пітт виглядав так, ніби йому не було діла до всього світу, так як він насолоджувався вечіркою. Насолоджуючись холостяцьким способом життя, 55-річний актор вийшов в Лос-Анджелес з групою друзів і, схоже, навіть не думав про ці чутки про роман з Шарліз Терон.
Зірка «Бійцівського клубу» виглядав особливо схвильованим, опинившись в місті, посміхаючись, коли він йшов по вулиці посеред натовпу фанатів. Пара швидко дістала свої телефони, щоб зробити селфі з видатним голлівудським актором, але Бред, схоже, не заперечував. Здається, що це була досить прохолодна ніч, так як Бред був одягнений в чорний піджак з коричневою сорочкою, темно-сірими джинсами і туфлями в кепці.
Велика ніч настала через кілька днів після того, як пішли чутки - Бред таємно зустрічається з 43-річною Шарліз. Але пізніше джерело спростувало повідомлення, повідомивши людям: «Близько шести місяців назад вони разом знімалися. Вони не були разом недавно і ніколи не зустрічалися. Повідомлення про те, що вони мають таємне романтичне життя, є помилковими».
Тегі: брэд питт
Джерело: Metro
Сергей Задко 28 січня 2019Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено