last-night-in-soho

Бред Пітт знімає стрес в Лондоні (фото)


Бред Пітт знімає стрес в Лондоні (фото)

 Бред Пітт приїхав в Лондон, де в даний час його дружина Анджеліна Джолі знімається у фільмі «Малефісента 2», щоб провести час з їх шістьма дітьми, яких вона забрала з собою. З цього приводу у екс-подружжя, які і без того в своєму конфлікті ледь досягли згоди, почалася нова сварка.

Папарацці сфотографували актора в околицях Віндзора в п'ятницю, 15 червня. Він пересувався по місцевості на велосипеді і не дуже намагався сховатися від сторонніх очей - його головний убір і сонцезахисні окуляри цього анітрохи не сприяли. 54-річний Пітт був одягнений в штани і тонку футболку, яка не приховувала його прекрасну фізичну форму.
Зустрічі Пітта з дітьми жорстко регламентовані: за відомостями Dailymail, в найближчі дні він зможе проводити з Паксом, Захарою, Шайло і близнюками Вів'єн і Ноксом по чотири години на день (старший син Пітта і Джолі, 16-річний Меддокс, сам може вибрати, проводити або не проводити час з батьком).
При цьому на зустрічах Пітта з дітьми в Лондоні присутній психолог. У Лос-Анджелесі Пітт повинен буде разом з нащадками навідатися до їх лікарям. В кінці липня він зобов'язаний повернути п'ятьох дітей їх матері в Лондон, покривши витрати на переліт.
Наступне судове слухання Джолі і Пітта призначено на 13 серпня.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Сергей Задко 15 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено