Бред Пітт йде на телебачення


Бред Пітт йде на телебачення
Віднедавна численні засоби мас-медія, які заслуговують (і не дуже) на довіру, настійливо говорять про те, що вже 2015 року Берд Пітт практично піде з великого екрана на малий. Подібні звістки викликали небувалий ентузіазм серед фанатів не тільки актора, але й серіалу, з яким його ім’я вельми обґрунтовано пов’язують. Іноді цей ентузіазм граничить практично з істерією, яка відбилася на відповідних сторінках «Твіттера».
Мова йде про серіал канала НВО «Справжній детектив», перший сезон якого тріумфально підійшов до завершення. На недавній церемонії вручення «Оскара» Метью МакКонахі, який грає в серіалі в дуеті з Вуді Харрельсоном, розчарував прихильників заявою про те, що він остаточно вирішив не повертатися в серіал. Хоча не виключено, що справа не в бажаннях актора, а в тому, що творець серіалу Нік Піццолатто від початку задумував його таким чином, що в кожному новому сезоні буде розповідатися нова історія, а розігрувати її будуть нові актори.
Ім’я Бреда Пітта стали пов’язувати з серіалом «Справжній детектив» після того, як його багато разів бачили з продюсерами каналу НВО. Хоча ці зустрічі могли бути пов’язаними з тим, що Пітт зпродюсував для НВО фільм «Нормальне серце». Тим не менше, настійливо ходять чутки, що участь Пітта в серіалі залежить лише від його зайнятості в той період, коли буде зніматися другий сезон «Справжнього детектива», що він має вийти на екрани 2015 року.
От жаль тільки, що не на наші. Незалежно від того, зіграє там Пітт чи ні.
Тегі: брэд питт, мэтью макконахи
Алексей Першко 28 березня 2014Ім’я:
17 січня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено