last-night-in-soho

Бредлі Купер і Ірина Шейк з донькою на пляжі (фото)


Бредлі Купер і Ірина Шейк з донькою на пляжі (фото)

 Бредлі Купер і Ірина Шейк ще жодного разу не публікували в своїх соціальних мережах фотографії дочки. Однак прихильники вже давно знають, як виглядає малятко Леа де Сен Шейк-Купер завдяки спритності папараці. У минулу середу репортери знову прекрасно спрацювали: сфотографували сім'ю в повному складі на пляжі Sunset Beach в Лос-Анджелесі.

43-річний Бредлі і 32-річна Ірина, які, за чутками, вже заручені, виглядали розслабленими, лежачи на пледі біля океану, поки їх маленька дочка в білому комбінезоні вивчала світ, повзаючи по піску.
Допомагав малятку в цьому її турботливий батько: Купер катав доньку на плечах, мило грався, в той час як мама Шейк з задоволенням спостерігала за процесом.
 
До речі кажучи, сім'я вперше в цьому місяці з'явилася на публіці в повному складі. До цього Ірина відпочивала на курорті, публікуючи звідти "чесні" Селфі. Чи були з нею в відпустці Купер і Леа, невідомо.
Нагадаємо, Ірина Шейк народила дочку від свого нареченого, голлівудського актора Бредлі Купера, в березні минулого року. Для обох дитина стала першою..
Тегі: Бредли Купер
Сергей Задко 25 січня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено