Брюс Вілліс и Демі Мур возз'єдналися заради дочки


Брюс Вілліс и Демі Мур возз'єдналися заради дочки
Фото: INSTAGRAM

 Колишнє подружжя 63-річний Брюс Вілліс і 55-річна Демі Мур завжди відповідально ставилися до виховання своїх дітей, навіть постійні зйомки в Голлівуді і гастролі з прес-турами по всій планеті не завадили їм виростити трьох прекрасних дочок. Два дні тому найстарша з них, Румер Уїлліс, відзначила свій 30-й день народження. На честь цієї події сімейство влаштувало вечірку, а фотографіями з урочистості вони дружно ділилися в Instagram.

Так, молодша дочка, 24-річна Талула, опублікувала в своєму акаунті сторіз, на якому відображено момент, коли вся сім'я співає "З днем ​​народження тебе" для Румер. А потім сестри дружно побажали іменинниці "повернутися тверезою" після цієї вечірки. На відео також можна було помітити, що батьки дівчат сиділи за столом один навпроти одного.
Крім того, Талула опублікувала знімки з Демі Мур і Брюсом Віллісом з фотобудки. Зоряні батьки зворушливо обіймають свою дочку, а "міцний горішок" дарує їй ніжний батьківський поцілунок в лоб.
Середня дочка, 27-річна Скаут, теж поділилася фотографіями з урочистості, на знімках можна побачити світиться від щастя Вілліса в оточенні своїх улюблених дітей. Можна з упевненістю говорити про те, що сімейство радіє кожній можливості провести час разом.
 
Тегі: брюс уиллис
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 17 серпня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено