last-night-in-soho

Брюс Уиллис перенес операцию на плечо


Брюс Уиллис перенес операцию на плечо

 62-річний Брюс Вілліс зараз знімається у фільмі «Сирітський Бруклін». Фотографії зі знімального майданчика регулярно з'являються в мережі. По всій видимості, один з робочих днів обернувся для актора невдало - він пошкодив руку. На жаль, справа не обійшлася без хірургічного втручання. Брюса прооперували. Про самопочуття «міцного горішка» розповіла його дружина Емма Хемінг. Жінка вийшла на зв'язок з шанувальниками в своєму Instagram.

Любляча дружина перебувала з чоловіком в палаті і чекала, коли ж він відійде від наркозу. За її словами, травма у Брюса була несерйозною, як і сама операція.
"Я буду тут, коли він прийде до тями, - розповіла Емма, - Ви знаєте, у мене була схожа ситуація з колишнім хлопцем. Коли він відійшов від анестезії і побачив мене, він сказав:« Я не відчуваю себе в безпеці ». Напевно, тому він і колишній. "
Коли актор прийшов до тями від наркозу, Емма знову вийшла на зв'язок з фоловерами і розповіла, що її чоловік почувається прекрасно.
Нагадаємо, Брюс Вілліс і модель Емма Хемінг одружилися 21 березня 2009 року. Емма молодша за свого чоловіка на 23 роки, зараз їй 39 років, а Брюсу - 62. До цих відносин Вілліс з 1987 року по 2000 був одружений з Демі Мур, яка народила йому трьох дочок - Румер, Скаут і Таллулу. Після розлучення актор недовго зустрічався з моделлю Брук Бернс, а потім одружився на Еммі.
Тегі: брюс уиллис
Сергей Задко 03 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено