last-night-in-soho

Брюс Вілліс з дружиною і дочками у відпустці (фото)


Брюс Вілліс з дружиною і дочками у відпустці (фото)

 Брюс Вілліс вирішив відправитися в теплі краї, щоб перезимувати і відпочити від роботи. Його дружина Емма Хемінг виклала в сторіс фотографії з їх нового тимчасового будинку, правда, так і не розсекретила розташування.

Емма почала викладати сторіс ще під час польоту. Вона просто не змогла не показати своїм підписникам, який у неї турботливий чоловік. На фото Брюс накриває ноги дружини своїми ногами, як би зберігаючи контакт з нею. В одному зі своїх постів Емма пояснила, що страшенно боїться літати і страшно нервує, і це допомагало їй зберігати спокій. Одночасно чоловік тримав її за руки.
Що ж, незабаром нерви залишилися позаду: оеан (або, може бути, море), теплий пісок, сонце, тропічні фрукти - це те, чим точно зможуть насолоджуватися найближчим часом Брюс, Емма, малятка Мейбел і Евелін і старша дочка Вілліса Румер ( від шлюбу з Демі Мур).
Судячи з перших кадрів з відпустки, 5-річна Мейбел і 3-річна Евелін щосили насолоджуються відпочинком з люблячими мамою і татом!
 
Нагадаємо, що Брюс Вілліс і модель Емма Хемінг одружилися 21 березня 2009 року. Емма молодша за свого чоловіка на 23 роки, зараз їй 39 років, а Брюсу - 62. До цих відносин Вілліс з 1987 року по 2000 був одружений з Демі Мур, яка народила йому трьох дочок - Румер, Скаут і Таллулу. Після розлучення актор недовго зустрічався з моделлю Брук Бернс, а потім одружився на Еммі.
Тегі: брюс уиллис
Сергей Задко 17 лютого 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено