Чарлі Шин зустрічається з найкращою подругою колишньої


Чарлі Шин зустрічається з найкращою подругою колишньої
Скандально відомий голлівудський актор Чарлі Шин знову знайшов особисте щастя. ВІЛ-позитивний артист почав зустрічатися з найкращою подругою колишньої дружини Брук Мюллер Джулією Стамблер. Про це повідомляє видання RadarOnline.
Як стало відомо, стосунки пари тривають вже чотири місяці. Шин перестав вживати спиртне, і в цьому заслуга не тільки Джулії. Новий експериментальний препарат передбачає повну відмову від алкоголю. Інсайдери повідомляють, що Джулія і батьки Чарлі допомогли йому подолати залежність від алкоголю, і тепер у Шина є шанс налагодити своє життя.
Відповідно до джерел, ініціативу в стосунках Стамблер проявила першою. "Вона зв'язалася з ним. Вона вважає його своєю спорідненою душею і довіряє йому. Вони тепер разом", - розповів інсайдер. Нова кохана Чарлі молодша за нього на 25 років. Вона знає, що у неї є ризик заразитися ВІЛ. Джулія вирушила разом з Чарлі до його доктора і розпитала, як їй уникнути хвороби. Отримавши багато компетентної інформації, вона заспокоїлася. Зараз Стемблер приймає профілактичні препарати, щоб мати більше гарантій.
Брук, яка мала непрості стосунки з Чарлі і народила йому двох синів, зовсім не проти того, що її найкраща подруга зустрічається з її екс-чоловіком. "Брук нормально ставиться до відносин Чарлі і Джулії, і вважає, що вже краще з ним буде нормальна жінка, ніж повія або порнозірка", - сказав інсайдер. В оточенні Чарлі дуже раді його відносинам з Джулією, і вважають, що вона може врятувати його з тієї прірви, в яку він падав. "Джулія дуже любить Чарлі. Вони багато років були друзями, задовго до того, як стати парою. Джулія - ​​дівчина з хорошої сім'ї, дуже добра і чуйна. Їй не потрібні гроші Шина або його слава. Вони обидва домовилися, що не будуть створювати сім'ю. Їм добре так, як є, скільки б не тривали їхні стосунки", - повідомив інсайдер.
Тегі: чарли шин
Сергей Задко 15 червня 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено