Чедвік Боузман прикидається мертвим


Чедвік Боузман прикидається мертвим
Фото: Getty
Зірка «Чорної Пантери» Чедвік Боузман бачив витівки королів-спойлерів Марка Руффало і Тома Холланда, і він безумовно не збирається йти по їх стопах. Замість цього актор створив своє власне правило і дотримувався його, коли задають питання про фільм, просто заявляючи: «Я мертвий».
Після того, як ми побачили, що половина наших героїв, в тому числі Т'Чалла, зникають в пилу в кінці «Війни Нескінченності», фанати відчайдушно намагаються дізнатися, що буде далі. Однак після того, як його запитали: «Як ви будете почуватися, знати, що люди так люблять цей фільм?», 41-річний знизав плечима і відповів: «Це чудово, але я мертвий, тому я не можу відповісти ні на які питання про це».
З інтерв'юером, що досліджує спойлери в CinemaCon, зірка знову знизав плечима, нагадавши їй: «Я мертвий». Що стосується питання про «Чорну Пантеру 2»? «Я мертвий». «Ми ще не готові, щоб ви померли», - розсміявся інтерв'юер, і Чедвік жорстоко відповів: «Ну, я готовий. Я мертвий». Зірка безумовно, схоже, має намір залишатися мовчазною, приєднавшись до Семюеля Л. Джексона, який з гордістю сказав Metro: «Я зберігаю секрети».
Тегі: чедвик боузман
Джерело: The Hollywood Reporter
Сергей Задко 07 квітня 2019Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 31 серпня 2020 15:19
0
Это перестало быть шуткой
.

популярні плітки


Нічого не знайдено