Ченнінг Татум і Дженна Деван разом відзначили Хелловін


Ченнінг Татум і Дженна Деван разом відзначили Хелловін
Фото: DR, INSTAGRAM

 У квітні Ченнінг Татум і Дженна Деван оголосили про своє розлучення, пообіцявши, що назавжди залишаться відданими батьками для їх дочки Еверлі. І обіцянку намагаються стримати. Напередодні пара відзначила дитячу версію Хеллоуїна і вирушила «випрошувати» цукерки та інші солодощі з 5-річною дочкою. Ченнінг приміряв синій костюм Джина з діснеївського мультика «Аладдін», а його екс-дружина вибрала образ східної красуні Клеопатри.

Моментами свята батько сімейства щедро ділився з передплатниками в Інстаграм і навіть розмістив спільне Селфі з колишньою дружиною. Судячи з усього, зірки залишилися в чудових стосунках. На відео чутно, що Татум в образі гігантського Джина намагається розіграти і налякати Дженну і як вони перемовляються в момент підходу до одного з будинків сусідів.
Так як обличчя актора було повністю приховано маскою, він відправив Дженну розмовляти з господарями будинку, коли Еверлі знадобилося потрапити до вбиральні.
"Я змусив Дженну зробити це, тому що боявся, що вони не будуть так сприйнятливі до мене в такому вбранні" - розповідав Татум передплатникам в прямому ефірі.
Тегі: ченнинг татум
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 01 листопада 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено