Ченнінг Татум втратив собаку


Ченнінг Татум втратив собаку
Фото: Instagram
Колишня пара зробила пости в Instagram, щоб віддати належне «милій і сміливій» помісі пітбуля після того, як він помер після битви з раком. Ченнінг прийняв Лулу з притулку для собак в Алабамі під час зйомок фільму в 2008 році, і вона стала невід'ємною частиною його дев'ятирічного шлюбу з партнеркою по знімальному майданчику Дженни. Хоча пара розлучилася раніше в цьому році, вони обидва, здавалося, розділили опіку над собакою після того, як вона встановила тісний зв'язок з їх п'ятирічною дочкою Еверлі.
Ділячись добіркою зображень з Instagram, Дженна написала: «Нашій милій і сміливій Лулу... Спасибі за те, що ти найкраща собака в усьому світі і за те, що ти так довго боролася з раком. Дякую за невтомну любов, захист і гумор. Дякую за пригоди. Ти будеш жити вічно в наших серцях і наших спогадах. Лети, милий ангел», - написала вона.
Ченнінг також розмістив чорно-біле зображення його і Лулу, що скаче по пляжу. «Побачимося знову, малятко. Але ти завжди будеш зі мною. Завжди», - підписав знімок актор.
Тегі: ченнинг татум
Джерело: Instagram
Сергей Задко 21 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено