007

Ченнінг Татум розлучається з дружиною


Ченнінг Татум розлучається з дружиною

 У числі одинаків поповнення: про розлучення оголосили Ченнінг Татум і Дженна Деван. Подружжя прожило в шлюбі 9 років, але несподівано для шанувальників вирішили піти різними шляхами. Про своє рішення вони розповіли в соцмережах.

"Привіт, світ! Отже, у нас є дещо, чим ми б хотіли поділитися. Почнемо з того, що нам здається дивним, що ми повинні розповідати про подібні речі всьому світу, але це результат того життя, яку ми вибрали і за яке вдячні. Ми живемо в неймовірний момент часу, коли факти легко спотворити. Так ось, ми хочемо, щоб ви знали правду. Ми вирішили розлучитися. ми так довго любили один одного і зробили чарівну подорож разом. Нічого не змінилося. ми як і раніше любимо один одного, але ця любов веде нас різними шляхами. В основі нашого рішення не закладені секрети і неприємні події - просто двоє друзів зрозуміли, що прийшов час допомогти один одному стати щасливими. Ми все ще сім'я і залишимося відданими і люблячими батьками для Еверлі. "
Новина про розставання актора і танцівниці багатьох стала шоком, адже з боку здавалося, що їхні стосунки ідеальні. Подружжя зворушливо визнавалися один одному в любові в соцмережах, ділилися спільними фотографіями і розповідали в численних інтерв'ю про те, як же їм вдається зберігати тепло і любов у відносинах протягом років.
Нагадаємо, Ченнінг Татум і Дженна Деван познайомилися в 2006 році на зйомках мелодрами «Крок вперед». Актори почали зустрічатися і через три роки одружилися. У травні 2013 року у Татум і його коханої народилася дочка, яку щасливі батьки назвали Еверлі Елізабет Мейзелл Татум. У вересні з'явилися чутки, що подружжя чекають на другу дитину. Розмови про поповнення в зоряному сімействі спровокували фотографії, на яких Дженна з округлим животом. Однак чутки про вагітність актриса спростувала.
Тегі: ченнинг татум
Сергей Задко 03 квітня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено