007

Що подарували королівській парі на весіллі?


Що подарували королівській парі на весіллі?

 19 травня травня відбулася довгоочікувана "весілля року" - принц Гаррі і Меган Маркл одружилися. Тепер ми розповімо, як же сьогоднішні герцог і герцогиня Сассекському полегшили своїм гостям вибір подарунка.

Королівська пара попросила друзів, членів сім'ї та доброзичливців, які хотіли подарувати їм що-небудь, пожертвувати одній з семи благодійних організацій, які вони підтримують. Це: Асоціація ВІЛ-інфікованих дітей (CHIVA); благодійна організація допомоги бездомним Crisis; Фонд Myna Mahila, що підтримує жінок в трущобах Мумбаї; Scotty's Little Soldiers, благодійна організація, що підтримує дітей, які втратили батьків в Збройних Силах; молодіжні благодійні вуличні гри Street Games; морська природоохоронна організація Surfers Against Sewage (SAS); Фонд Wilderness.
Крім того, багато світових лідерів висловили намір зробити свій подарунок парі. Так, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо офіційно оголосив, що Канада пожертвує 50 тисяч доларів на молодіжну спортивну благодійну акцію Jumpstart.
У свою чергу, президент США Дональд Трамп і перша леді Меланія Трамп внесуть свій вклад в одну з семи благодійних організацій, обраних королівською парою, заявив представник Білого дому.
Прем'єр-міністр Нової Зеландії Хасінда Ардерн сказала журналістам, що країна передасть 5 тисяч доларів на благодійні фонди Нової Зеландії, які спрямовані на підтримку дітей і сімей ув'язнених.
Прем'єр-міністр Австралії Малком Тернбулл заявив в Instagram, що країна зробить пожертву на змагання Invictus Games, які будуть проходити в Сіднеї в кінці 2018 року.
Без подарунка королівську пару не залишив і президент Франції Еммануель Макрон. Він подарував принцові Гаррі і Меган Маркл зроблений на замовлення набір ST Dupont, в який входить ручка і запальничка.
А ось в одному з регіонів Австралії заявили, що назвуть двох нових коал в зоопарку Таронга в честь Гаррі і Меган. Крім того, регіон Новий Південний Уельс пожертвує 5 тис. Доларів з метою збереження місця проживання коал.
Але один з найбільш унікальних подарунків для герцога і герцогині Сассекському зробила природоохоронна організація Peta India: в честь пари вона прийняла на утримання слабкого і пораненого індійського бика. Його назвали Меррі - гібрідімен Гаррі і Меган.
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 25 травня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено