"Чудо-жінка" Галь Гадот відмовилася вести Євробачення


 Ізраїльська актриса і модель, 33-річна Галь Гадот, що стала найбільш популярною завдяки ролі "Чудо-жінки" в однойменному супергеройському фільмі, відмовилася вести пісенний конкурс Євробачення-2019, який наступного року відбудеться в Ізраїлі.

Раніше організатори запропонували актрисі стати ведучою конкурсу і сподівалися, що зірка погодиться, адже вона вболівала за представницю Ізраїлю на Євробаченні-2018 Нетту Барзілай і підтримувала дівчину в соцмережах, закликаючи всіх голосувати за неї.
"Галь була б рада взяти участь в Євробаченні в ролы ведучої, але, на жаль, обмеження за розкладом і попередні зобов'язання не дозволяють цього", - йдеться в заяві її агентства, Агентства по рекламі ADD ізраїльському порталу Kan.
"Ура !!! Я така щаслива за Нетту! Вітаємо з перемогою на Євробаченні 2018! Ти -представниця справжнього дива жінок. Так багато чесності, впевненості і таланту. Ти за різноманітність бачення світу ы приносиш щось нове і світле в наш світ. І спасибі всім за голосування! " - написала Галь, звертаючись до Нетти.
Тегі: галь гадот
Сергей Задко 29 травня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено