007

Дакота Джонсон навчила колегу правильно знімати білизну


Дакота Джонсон навчила колегу правильно знімати білизну

 Днями в кінотеатрах відбулася прем'єра фільму «П'ятдесят відтінків свободи», головні ролі в якому виконали Дакота Джонсон і Джеймі Дорнан. Зараз знаменитості знаходяться в промо-турі і охоче розповідають журналістам про деталі знімального процесу.

Днями Джеймі з'явився в ефірі популярного вечірнього шоу. У розмові з ведучим він поділився деякими інтимними подробицями зі зйомок. Так, наприклад, актор заявив, що до роботи над картиною не вмів правильно знімати з жінок нижню білизну.
"Дакота швидше дала мені вказівку, ніж режисер. Є сексуальний спосіб зняти нижню білизну з дівчини ... І це не так просто," - пояснив Джеймі, швидко потягнувши руки в повітря. - "Є більш тонкий, чуттєвий спосіб зробити це ... відсуває великі пальці в сторону, а потім ви як би відштовхуєте його."
Нагадаємо, що недавно Джеймі Дорнан з упевненістю заявив, що третя частина «Відтінки» з його участю стане останньою. Він також додав, що навіть якщо автор трилогії напише ще одну книгу, по якій вирішено буде зняти фільм, він відмовиться грати в ньому головну роль. «Дакота і тим більше я вже будемо занадто старі для всього цього», - аргументував своє рішення Дорнан.
Тегі: дакота джонсон, джейми дорнан
Сергей Задко 10 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено