Дакота Джонсон розповіла про свою вагітність


Дакота Джонсон розповіла про свою вагітність
Фото: Getty

 Днями світові видання підірвали інформаційне поле новиною про вагітність актриси Дакоти Джонсон від колишнього чоловіка Гвінет Пелтроу - Кріса Мартіна. Розвіяти сумніви громадськості поспішив офіційний представник Дакоти - дівчина зовсім не в положенні, а вечірка була присвячена святкуванню її дня народження.

Сама зірка трилогії «50 відтінків сірого» ніяк не коментувала ситуацію, але все ж вирішила висловитися. Актриса стала гостею чергового випуску програми Еллен Дедженерес і розповіла, що ж насправді відбувається в її житті.
В ефірі Джонсон зі сміхом зізналася, що вона вагітна .... «безліччю класних ідей», не більше. «А ось ставати мамою поки не планую» - повідомила 29-річна голлівудська зірка. Дакота припустила, що чутки про вагітність пішли завдяки папараці, які зняли момент святкування її власного дня народження. Вся справа в декораціях свята, зазвичай так прикрашають будинки під час вечірок welcome baby. Коли гості свята відпустили блакитні кульки в небо, ЗМІ сприйняли це як знак, що у пари народиться хлопчик.
Дакота Джонсон поскаржилася Еллен Дедженерес, що після цих знімків багато знайомих і друзі всерйоз кинулися вітати її з поповненням. Дівчині довелося довго виправдовуватися за гучну вечірку. Відзначимо, розмова про відносини з Крісом Мартіном актриса намагалася обійти стороною.
Тегі: дакота джонсон
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 11 жовтня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено