Даррен Крісс більше не буде грати геїв


Даррен Крісс більше не буде грати геїв
Фото: Getty
Даррен Крісс поклявся ніколи більше не грати гей-персонажа, тому що він не хоче, щоб інші гей-актори втрачали роботу. Крісс тільки що отримав свою першу номінацію на «Золотий глобус» як серійний вбивця в «Американській історії злочинів» і прославився як Блейн Андерсон з «Хору» - два монументальних персонажа-геї, обидва написані Раяном Мерфі.
Але 31-річний актор зрозумів, що, можливо, геям слід розповідати історію геїв. «Я хочу бути впевненим, що не стану ще одним натуралом, котрий виконує роль гея», - сказав Крісс виданню Bustle. «Причина, по якій я так говорю, полягає в тому, що грати цих персонажів - воістину прекрасний драматичний досвід».
Дискусія навколо гетеросексуальних акторів в ролі геїв широко обговорювалася протягом 2018 року. У жовтні Джек Уайтхолл був обраний в ролі «першого гея» Діснея, який отримав сильну негативну реакцію в Інтернеті, в той час як Скарлетт Йоханссон в кінцевому підсумку відмовилася грати роль трансгендерів, пропонуючи свою роль справжній трансгендерній людині.
Тегі: даррен крисс
Джерело: Bustle
Сергей Задко 23 грудня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено