Деніел Крейг зустрівся з принцом Чарльзом


Деніел Крейг зустрівся з принцом Чарльзом
Фото: Getty
Деніел Крейг мав задоволення прийняти у себе принца Чарльза на знімальному майданчику Джеймса Бонда і, чесно кажучи, вони не могли б виглядати більш задоволеними, побачивши один одного.
У четвер 70-річний принц Чарльз відправився в студію «Пайнвуд» в Івер-Хіті, щоб зустрітися з акторами майбутнього фільму, в тому числі з актрисою Наомі Харріс, актором Ральфом Файнсом і режисером Кері Фукунага. Актори були раді провести з Його Королівською Високістю екскурсію, і його помітили в бесіді з 42-річною Наомі, коли на стіні поруч з ними висів портрет дами Джуді Денч в її культовому персонажі М.
Але, можливо, найяскравішим моментом візиту принца Чарльза була особиста екскурсія по улюбленому Бонду Aston Martin DB5, який Деніел мав приємність представити. Поки немає ні слова про те, чи пропонували Чарльзу мартіні. У якийсь момент Чарльза бачили, коли він дивився кліпи з минулих фільмів про Бонда в навушниках, і, судячи з усмішки на його обличчі, він був дуже розважений. За словами королівського репортера Річарда Палмера, Чарльз був запрошений на знімальний майданчик в ролі королівського покровителя Британського інституту кіно і розвідувальних служб Великобританії.
Тегі: дэниел крэйг
Джерело: Metro
Сергей Задко 22 червня 2019


Ім’я:
10 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено