Депардье зіграє у Кешіша?


Депардье зіграє у Кешіша?
Пока вся Франція (і в якійсь мірі і решта світу) з нетерпінням очікує на початок сміливого експерименту в області прокату, що його задумала компанія Wild Bunch, яка вирішила випустити новий фільм Абеля Ферраи «ДСК» одразу на платних інтернет-платформах (тобто минаючі кінотеатри), виконавець головної ролі в цій стрічці Жерар Депардьє в інтерв’ю французькому часопису «Телерама» заявив, що зіграє в наступному фільмі тріумфатора минулорічного Каннського фестивалю Абдельлатіфа Кешіша. Стрічка за романом французького письменника Франсуа Бегодо «Рана» розповість про одне літо п’ятнадцятирічного підлітка.
«Я щасливий, що буду зніматися в наступному фільмі Абдельлатіфа Кешіша, тому що він – пассіонарій від кіно, - заявив актор. – В цій історії двох арабських хлопчиків я, можливо, зіграю персонажа, створеного спеціально для мене. Але точно я ще не знаю. Але якщо він змусить грати по 25 дублів, як це в нього заведено, я ризикую надто часто страждати». Щось в тональності цього висловлювання змушує сумніватися в щирості актора.
Зйомки шостого повнометражного фільму режисера «Життя Адель» мають розпочатися наприкінці серпня в Тунісі і триватимуть три місяці. Додамо також, що книги Франсуа Бегодо не вперше стають об’єктами екранізацій: Лоран Канте 2008 року за фільм «Клас» за романом Бегодо отримав в Каннах «Золоту Пальмову гілку». Що ж до «ДСК», то його прем’єра запланована на 17 травня цього року, в чому ви маєте змогу переконатися, зайшовши на будь-яку з найбільших світових інтернет-платформ з розповсюдження медіа-контенту.
Тегі: депардье, кешиш, бегодо, жизнь адель, рана
Алексей Першко 15 травня 2014
LikeІм’я:
29 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено