Депп прокоментував скандал зі своїми менеджерами


Депп прокоментував скандал зі своїми менеджерами
Джонні Депп прокоментував свою тяжбу з колишніми менеджерами. У січні 2017 року актор подав на них до суду, повідомивши, що після їх звільнення його новий керівник виявив порушення - незрозумілі збори за інкасацію, несвоєчасну сплату податків клієнта і самовільне зняття коштів з рахунків. Депп стверджує, що компанія TMG залишила йому борги більш ніж на 40 млн доларів. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.
У відповідному позові колишні менеджери артиста заявили, що фірма робили все можливе, щоб врятувати його становище, і причиною його фінансової кризи став марнотратний спосіб життя - однак сам актор так не вважає. «Чому вони не перестали вести зі мною справи, якщо я був такий некерований? Довгі роки я багато і важко працював і довіряв багатьом людям, і деякі з них мене зрадили», - сказав Джонні.
Актор має намір отримати від колишніх менеджерів 25 млн доларів за шахрайство і недбалість. Він також упевнений, що вільний витрачати власні гроші так, як йому заманеться. «Це мої гроші. Якщо я хочу щодня купувати по 15 тисяч ватних дисків, це моя особиста справа», - заявив Депп.
Він додав, що менеджери збрехали про деякі аспекти його життя. Зокрема, в документі говорилося, що актор заплатив понад 3 млн доларів за те, щоб розвіяти прах письменника Хантера Томпсона за допомогою спеціально спорудженої гармати. Джонні зазначив, що цей захід обійшовся йому в 5 млн доларів.
Тегі: джонни депп
Сергей Задко 27 квітня 2017


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено