Дерматолог Анджеліни Джолі розкрила секрети її краси


Дерматолог Анджеліни Джолі розкрила секрети її краси

 Про бьюті-секрети актриси Анджеліни Джолі розповіла дерматолог Ронда Ранд, послугами якої зірка користується близько 30 років.

В інтерв'ю ресурсу Refinery29 доктор Ранд зізналася, що Анджеліні пощастило з генетикою: їй дісталася оливкова шкіра її мами Маршелін Бертран, тому її "природна краса не вимагала особливих маніпуляцій".
З юнацтва Джолі регулярно користується сонцезахисним кремом, щоб уникнути небажаної пігментації, досить рідко  наносить декоративну косметику, якщо цього не вимагає робота, а також очищає шкіру легкими засобами.
Щодня вона наносить на шкіру сонцезахисний крем, користується антиоксидантами і іноді гликолевою кислотою, яка відлущує шкіру. Замість скрабів вона використовує альфа-гідроксикислоти (АНА), вони натуральні і дуже ефективні.
Улюблені б'юті-продукти Джолі - антиоксидантний сонцезахисний крем Dermbasics RR Perfection Cream і подушечки з гліколевою кислотою Dermbasics Glycolic Acid Pads. Салонними процедури актриса не зловживає, віддаючи перевагу IPL-лазеру для боротьби з пігментацією.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 10 травня 2018


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено