Дітей Метта Деймона не прийняли в школу


Дітей Метта Деймона не прийняли в школу
Метт Деймон задумав придбати апартаменти в районі Brooklyn Heights. Актор зупинив свій вибір на пентхаусі в елітному житловому комплексі під назвою Standish on Columbia Heights. За ці апартаменти, що представляють собою ряд з'єднаних в єдиний комплекс квартир, з великою терасою і статями, зробленими з білого австрійського дуба, власники запросили 16,5 мільйона доларів. Така ціна стала абсолютним рекордом даного району за всі часи. Найвища ціна, отримана в минулому за інші апартаменти, розташовані поблизу, становила 15 мільйонів.
46-річний Метт задумав оселитися в цьому місці не випадково - район став останнім часом надзвичайно модним, сюди прагнуть переселитися багато знаменитостей. Недарма Деймон не зміг в цьому році прилаштувати своїх дочок (10-річну Ізабеллу, 7-річну Джію і 5-річну Стеллу) в обрану ним престижну школу - St. Ann's, розташовану тут. Метт отримав відмову, яку пояснили тим, що всі класи вже переповнені. "Я спробував було вмовити директора школи зробити виняток для моїх дівчаток. Але отримав категоричну відповідь: правила школи не мінятимуть ні заради кого!" - розповів Деймон. Так що довелося акторові задовольнитися тим, що його дівчинки підуть в іншу школу - простіше, що знаходиться по сусідству.
Нове житло Деймону, який раніше жив в Нью-Йорку, довелося шукати в цьому місті тому, що він з дружиною - Лусіану Баррозо - і дітьми останні кілька років провів в Лос-Анджелесі. Три роки тому, їдучи до Каліфорнії з Нью-Йорка, Деймон дуже переживав - адже тут залишилися всі його друзі. І ось тепер він, нарешті, з ними возз'єднався, чим актор залишився дуже задоволений.
Тегі: мэтт дэймон
Сергей Задко 19 вересня 2017
Like

Ім’я:
08 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3885
Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3" Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3"

Актор підігріває інтерес.

29 листопада 2019 0 537
Зірка "Короля" похвалив Тімоті Шаламе Зірка "Короля" похвалив Тімоті Шаламе

Він краще того, що ми заслуговуємо.

10 листопада 2019 0 481
Рон Перлман розлучився з дружиною Рон Перлман розлучився з дружиною

Раніше актора застукали за поцілунком з іншою.

10 листопада 2019 0 464
Дочка Мур обурена бажанням Демі народити від Катчера Дочка Мур обурена бажанням Демі народити від Катчера

Дочка Демі і Брюса Вілліса не була до цього готова.

10 листопада 2019 0 459