Діти Джолі та Пітта сподіваються на возз'єднання


Діти Джолі та Пітта сподіваються на возз'єднання
Бред Пітт дуже боїться, що його діти плекають надію на його возз'єднання з Анджеліною Джолі. Актор дуже переживає через це, оскільки не хоче, щоб вони пережили ще одне розчарування.
Пітту вдалося досягти помітного прогресу як у стосунках з Джолі, так і з дітьми. Адже після його сварки з Анджеліною, що сталася в літаку в вересні минулого року, на очах у дітей, старші - Меддокс і Пакс Тьєн - досить довго навідріз відмовлялися спілкуватися з Піттом. Втім, і Джолі була налаштована досить недружелюбно, зажадавши через суд, щоб Бреду дозволяли бачитися з дітьми тільки в присутності психолога.
Однак за останні місяці відбулися очевидні зміни на краще. Колишнє подружжя почало спілкуватися безпосередньо, а не через адвокатів. Джолі стала набагато частіше дозволяти дітям бачитися з батьком вже без присутності сторонніх. І, нарешті, вона переїхала, оселившись в Лос-Феліс, буквально в декількох хвилинах їзди від особняка, де в даний час живе Пітт. Більше того, Анджеліна дозволила дітям залишатися в будинку батька на ніч.
І тепер, коли психолог рекомендував Бреду відвідувати, для остаточного врегулювання проблем, спільні сесії у психотерапевта, Пітт зрозумів, що діти сприймають потепління його стосунків з Джолі за ознаку прийдешнього остаточного примирення і возз'єднання батьків.
Тегі: анджелина джоли, брэд питт
Сергей Задко 30 червня 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено