ДіКапріо і Пітт могли зіграти коханців


ДіКапріо і Пітт могли зіграти коханців

65-річний володар "Золотої пальмової гілки" Гас Ван Сент в недавньому інтерв'ю торкнувся теми культового фільму "Горбата гора". Він згадав, що в його кастинг-листі на першому місці стояли імена Леонардо ДіКапріо, Бреда Пітта і інших популярних акторів. 

"Коли я почав роботу над фільмом, я відчув, що тут потрібен буде сильний акторський склад. У списку моїх кандидатів були Леонардо ДіКапріо, Бред Пітт, Метт Деймон і Райан Філіп, але всі вони сказали" ні ". Ніхто не хотів брати участь в цьому проекті, "- поскаржився Ван Сент.

"Горбата гора" справив чимало шуму на церемонії "Оскар" в 2005 році, забравши відразу три золоті статуетки - за кращу режисуру, адаптований сценарій і саундтрек. Також у фільму був величезний шанс отримати головний приз, але серед кіноакадеміків розгорівся справжній скандал на ґрунті гомофобії деяких з них. Так, американський актор Ернест Боргнайн, якому на той момент було 88 років, заявив, що якби Джон Уейн був живий, він би в труні перевернувся.
Нагадаємо, в центрі сюжету картини історія двох одружених чоловіків, між якими починаються романтичні стосунки. У фільмі головних героїв зіграли Хіт Летджер і Джейк Джилленхол, які, до слова, на зйомках дуже подружилися.
Але доля так чи інакше звела Леонардо ДіКапріо і Бреда Пітта на одному знімальному майданчику: в даний час актори задіяні в новому фільмі Квентіна Тарантіно "Одного разу в Голлівуді", де грають друзів і напарників.
Тегі: леонардо ди каприо, брэд питт
Сергей Задко 18 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено