ДіКапріо пожертвував для порятунку клімату $100 млн


ДіКапріо пожертвував для порятунку клімату $100 млн
Фото: Getty
Леонардо ДіКапріо довів, що здатний на все, зібравши колосальні 100 млн доларів для боротьби зі зміною клімату. Актор «Титаніка», який заснував Фонд Леонардо ДіКапріо для підвищення обізнаності про зміну клімату, написав у своїй заяві: «Коли я заснував LDF 20 років тому, я зробив це, грунтуючись на простій ідеї, що ми могли б реально змінити ситуацію, безпосередньо фінансуючи з найбільш ефективних екологічних проектів».
«Будь то окремі особи, масові рухи або великі некомерційні організації, ми хотіли зосередитися на отриманні критичного фінансування для тих, хто може надати найбільший вплив. З 1998 року ми підтримали понад 200 проектів на кожному континенті і в кожному океані, включаючи збереження середовища існування та видів, поновлювану енергію, зміну клімату, права корінних народів і багато іншого», - додав актор.
Лео твердо стоїть на своєму в питаннях вирішення проблем зміни клімату, і це було в центрі його промови на Оскарі. Він зазначив: «Зміна клімату реальна. Це відбувається просто зараз. Це невідкладна загроза, з якою стикаються всі наші види. Нам потрібно працювати разом, щоб припинити зволікання... Давайте не будемо приймати цю планету як належне. Я не приймаю сьогодні як належне».
Тегі: леонардо дикаприо
Джерело: LDF
Сергей Задко 26 грудня 2018


Ім’я:
11 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено