Ділан Ферроу розповіла про наругу Вуді Аллена


Ділан Ферроу розповіла про наругу Вуді Аллена

 Прийомна дочка 82-річного Вуді Аллена - Ділан Ферроу - продовжує доводити громадськості, що знаменитий режисер поглумився над нею, коли їй було всього сім років. 32-річна Ділан в подробицях розповіла журналістам CBS, що сталося між нею і Алленом 25 років тому.

"Все сталося на маленькому горищі в заміському будинку моєї мами в Коннектикуті, він сказав мені лягти на живіт і грати з іграшковим потягом мого брата. Поки я грала, я піддалася сексуальному насильству. Він торкнувся пальцями моїх статевих губ і моєї вагіни."
Під час бесіди з Ділан ведуча показала їй ролик, в якому Вуді все заперечує. Прийомна дочка режисера розплакалася і звинуватила його у брехні.
Адвокати режисера кілька разів (в 1993 і 2014 роках) змогли довести невинність Аллена, і обидві справи були закриті.
Аллен і Ферроу, нагадаємо, почали зустрічатися в 1980 році, потім вони усиновили Мойсея і Ділан, а в 1987 народився єдиний біологічний син пари Ронан. Пара так і не одружилася, а в 1992 році вони розлучилися. Аллен одружився на прийомної дочки Міа Ферроу - Сун-І Превен.
З 2016-му проти батька виступив і єдиний син Аллена Ронан Ферроу. Американський активіст, журналіст і колишній радник уряду США повідомив, що впевнений в його винності. До речі, саме Ронан Ферроу провів розслідування про справи Харві Вайнштейна, і саме з його подачі розгорівся великий скандал, що призвів викриття багатьох діячів кіно, а потім і організацію руху Time's Up.
Тегі: вуди аллен
Сергей Задко 18 січня 2018


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено