Джаред Лето ледь не загинув


Джаред Лето ледь не загинув
Музикант і актор Джаред Лето вже давно захоплюється небезпечним хобі - скелелазінням. Нещодавно актор розповів, що, займаючись скелелазінням, ледь не загинув, намагаючись підкорити 900-метрову скелю в Каліфорнії.
45-річний актор відправився в Національний парк Йосеміті, де здійснив сходження на Тафт-Пойнт - одну з найвищих точок скелястого масиву, яка виконує ще й функцію оглядового майданчика. В ході цього сходження Літо ледь не впав зі скелі.
«Нещодавно я ледь не помер. У своєму житті я кілька разів був близький до смерті, і останній випадок стався зовсім недавно. Був момент в Йосеміті парку, коли я бовтався на тросі на висоті 900 метрів... Пам'ятаю, що в цей момент у мене був дуже пряма розмова з самим собою. Про що? Про те, що втрачати розум в такий момент неефективно. Про те, як це важливо для виживання - залишатися настільки спокійним, наскільки це можливо», - поділився актор.
Незважаючи на пережиту небезпеку, прощатися зі своїм захопленням Джаред не збирається, тому що скелелазіння, за словами актора, дуже багато чому його навчило, показало йому його можливості та обмеження.
Тегі: джаред лето
Сергей Задко 10 червня 2017Ім’я:
26 лютого 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено