Джастін Теру проводить час із зіркою квір-шоу


Джастін Теру проводить час із зіркою квір-шоу
Фото: INSTAGRAM

 Після розставання з Дженніфер Еністон Джастін Теру вже дав не один привід заговорити про свої нові відносини. Актора то підозрювали в зв'язку з моделлю Лорою Херріер, то приписували йому роман з Еммою Стоун, то періодично бачили його в компанії таємничих незнайомок, яких щоразу брали за його нових дівчат. На цей же раз Теру знову викликав підвищену увагу публіки до своєї персони. А все через опублікованого в його Instagram знімка: на ньому актор разом зі своїм псом зображений із зіркою квір-шоу Queer Eye Джонатаном Ван Нессом.

Джонатан Ван Несс и Джастин Теру

За словами самого Ван Несса, який поділився такою ж фотографією, в цьому складі вони всі разом ходили на шопінг. Варто відзначити, що передплатники Теру від знімка прийшли в захват, адже Ван Несса американська публіка просто обожнює.
Шоу Queer Eye користується великою популярністю в США. У ньому п'ятеро головних героїв, гомосексуалів, дають поради гетеросексуалів щодо моди, побуту, зовнішнього вигляду і всього того, в чому вони, на їхню думку, є справжніми знавцями.
"Тепер це моя улюблена фото,
Джастін! Джонатан! Обожнюю вас обох!
Три красеня, "- пишуть Теру в коментарях.
Цікаво, порахував чи потрібне Ван Тесс дати будь-які поради свого друга? ..
Тегі: джастин теру
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 27 серпня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено