Джастін Теру вперше розповів про причини розлучення


Джастін Теру вперше розповів про причини розлучення
Фото: Men's Health

 Екс-чоловік Дженніфер Еністон - Джастін Теру, який раніше неохоче говорив про розлучення, дав перше інтерв'ю після розставання з актрисою. The New York Тімеs актор відверто розповів, чому пара вирішила розійтися. З тих пір, як зірки розлучилися, пройшло сім місяців, однак сам Теру зважився розповісти про все тільки тепер.

Як зізнався Джастін, він дуже обережно підбирав слова, коли просив розлучення у дружини. Справа в тому, що і він, і Дженніфер розуміли, що їх шлюб тріщить по швах і що врятувати його вже не вдасться.
"Дивна річ, але це було неминуче - ми обидва це розуміли і повільно рухалися в цьому напрямку. Але з нами все добре, ніхто не помер, ми подолали це - не стали кидатися один в одного сокирами, а розійшлися мирно", - сказав Джастін .
Теру відверто зізнався, що тепер Дженніфер категорично відмовляється з ним спілкуватися і що друзями колишні закохані точно не будуть.
"Знаю, багатьом напевно це може здатися нудним, але ми поважаємо один одного, тому намагалися розлучитися безболісно, ​​наскільки це можливо. Єдиний розпачливий момент в цій історії полягає лише в тому, що тепер між нами вже не буде такої дружби", - додав актор .
На питання про своє теперішнє особисте життя Джастін відповідати відмовився. Власне, як і не хоче коментувати це і його колишня дружина Дженніфер Еністон.
Тегі: дженнифер энистон, джастин теру
Джерело: segodnya.ua, The New York Times
Сергей Задко 24 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено