Джастін Теру заграє з Селеною Гомес в соцмережах


Джастін Теру заграє з Селеною Гомес в соцмережах

 Джастін Теру порушив мовчання в соцмережах - вперше після шокуючої новини про розставання з Дженніфер Еністон. Сьогодні 46-річний актор опублікував на своїй сторінці в Instagram серію знімків, які, звичайно ж, не мають ніякого відношення до його вже колишньої дружини - на фото Теру зображений з цуценятами. Пост був присвячений притулку для тварин в Техасі, допомогти яким і закликає Джастін.

Крім традиційних для подібного роду публікацій хештегів на кшталт "беріть тварин з притулку, а не купуйте", Теру залишив ще два, що заінтригували його фоловерів: хештег "Селена Гомес" і фразу, звернену до неї.
"Так, Селена, я знову відмітив тебе, але якби ти сама побачила цих хлопців, ти б зробила так само, а ще я знаю, що ти така ж класна," - написав актор, натякаючи, мабуть, на якусь їх зі співачкою загальну історію.
Багато, звичайно, одразу ж згадали чутки дворічної давності: нібито на афтепаті премії "Золотий глобус - 2015» Джастін Теру в відкриту фліртував з Селеною Гомес, чим викликав незадоволення своєї нареченої Дженніфер Еністон. Втім, навіть якщо ті чутки і були правдою і побажай Теру позалицятися за дівчиною зараз, навряд чи тепер його чекає удача на цьому терені: Селена щаслива з іншим Джастіном - Бібером.
 
Нагадаємо, 15 лютого стало відомо, що Джастін Теру і Дженніфер Еністон розлучилися. Зірки випустили офіційну заяву, пообіцявши, що залишаться друзями. Шлюб тривав менше трьох років: весілля актори зіграли в серпні 2015 року.
Тегі: джастин теру
Сергей Задко 26 лютого 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено