Джекі Чан виявився замкнений в машині з левом


Джекі Чан виявився замкнений в машині з левом
За свою довгу кар'єру Джекі Чан встиг знятися в 130 з гаком фільмах і серіалах, причому, в більшій частині з них, він обходився без допомоги дублерів. Оскільки далеко не всі трюки проходили гладко, актор не раз був на волосок від смерті. Як стверджує Чан, за цей час він встиг переламати мало не всі кістки в своєму організмі. Однак недавно Джекі зізнався: найважче йому даються зовсім не ризиковані трюки, а вправи в хореографії.
"Знаєте, мені траплялося робити всяке: стрибати з великої висоти в першій "Поліцейської історії", падати з баштового годинника в "Проекті А", провисіти 45 хвилин під вертольотом, що летить в небі, на зйомках "Поліцейської історії 3"... Але ніколи мені ще не було так важко, як на нещодавніх зйомках фільму "Обладунки бога: В пошуках скарбів", де від мене потрібні були танці в стилі Боллівуду. Трюки, навіть найскладніші, мені робити набагато простіше", - розповів 63-річний Джекі.
На зйомках все того ж фільму "Обладунки Бога: В пошуках скарбів" Джекі довелося пережити ще один вельми неприємний момент. Справа в тому, що під час зйомок одного з епізодів від Чана зажадали, щоб він прокотився в машині з живим левом. "Мене запевнили, що тварина - дресирована. Але він був такий величезний, а його приборкувача поруч не було. Так що, зізнаюся чесно, мені було дуже страшно", - запевнив Джекі.
Тегі: джеки чан
Сергей Задко 08 серпня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено